Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Diğer müşterilerin benzer soruları aracılığıyla hizmetlerimiz ve deneyimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zaten bir ön çalışmaya sahipseniz, ücretsiz uzman danışmanlığımızı talep edebilirsiniz. Genellikle iki iş günü içinde geri dönüş yapıyoruz. Teknik tavsiyeye ve proje danışmanlığına ihtiyacınız varsa, 30 dakikalık ücretsiz danışmanlık için randevu alabilirsiniz.

Mülkiyet haklarınız bizim için önemli! İş ihtiyaçlarınız için geliştirdiğimiz çözümlere tam erişim hakkınız var. Talimatlarınıza göre oluşturduğumuz özel tasarımlar, medya planlaması, reklam planlaması, iş planı, teknik projeler ve tüm çözümlerimizi firmanızda kullanabilir ancak yeniden satamaz ve pazarlayamazsınız. Kaynak erişimi talepleri ayrıca ücretlendirilir.

Normalde, eski projelerinizin yönetimini devralıyoruz ve eski çalışmalarınız için destek hizmetini sağlıyoruz. Ancak bu hizmet, çok zaman alan ve en zorlu süreç olduğundan, öncelikle talebinizi detaylı incelememiz gerekiyor.

Müşteri memnuniyeti ve adil ticaret uygulamalarına değer veriyoruz. Müşterilerimiz, ödedikleri bedelin karşılığında makul bir değer veya fayda alırlar. Sunduğumuz hizmetlerin makul bir fiyat/değer dengesinde sunulduğunu garanti ederiz. Yani, “makul değeri alırız”.

Woocommerce, Ticimax, T-Soft, ideaSoft, ikas başta olmak üzere yerli ve yabancı bir çok altyapıda destek sağlıyoruz. Anlaşmalı olmadığımız veya henüz çalışmadığımız bir altyapı tercih etmeniz durumunda ekibimiz sizlerle iletişime geçerek yeni platform çalışmalara en kısa sürede başlamaktadır.

Kendi entegrasyon altyapımızı sağlamıyoruz. E-ticaret yazılımları ve entegrasyon yazılımı geliştiren firmaların sağladığı çözümleri müşterilerize sunuyoruz. Projeleriniz teslim edildikten sonra tarafımıza herhangi bir entegrasyon aboneliği ödemesi yapmazsınız.

Ücretler, yazılım geliştiriciler yada platformlar tarafından belirlenir. Müşterilerimizden hiçbir yazılım için ek ücret yada hizmet bedeli talep edilmez. 

Dijital dönüşüm ve E-Ticaret geçişlerinizde tüm projenizi yönetiyoruz. E-Ticaret Altyapı, ERP, Ön Muhasebe ve Entegrasyon çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Mikro ERP ve Ticimax gibi sektörün öncü firmalarıyla sağladığımız çözüm ortaklıkları ile daima gelişmeye devam ediyoruz.